czw. 19/8°C
pt. 19/5°C
so. 20/7°C
nie. 18/8°C''Prezes spółdzielni lansuje się za nasze pieniądze!''

ostatnia aktualizacja 2012-11-29 08:05:20, redakcja

 

Tak twierdzą mieszkańcy Spółdzielni Pojezierze, którzy poinformowali nas o gorzkim żarcie ze strony prezesa. Otóż spółdzielnia w najbliższy piątek obchodzić będzie 55-lecie istnienia, a impreza jubileuszowa odbędzie się w filharmonii. - Wystawna impreza na nasz koszt – szkoda tylko, że nikt nas tam nie zaprosił - informuje nasz czytelnik, spółdzielca Pojezierza.


SM Pojezierze


Rzeczywiście impreza odbędzie się w piątek 30 listopada o godzinie 18.00 w olsztyńskiej filharmonii. Impreza nie ma charakteru otwartego, głównie ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w filharmonii, a więc bawić się będą jedynie ci, którzy otrzymali zaproszenia: media, prezesi innych spółdzielni, czy miejscy oficjele.

- Oczywiście my takich zaproszeń nie otrzymaliśmy, a o wystawnej imprezie dowiedzieliśmy się przypadkiem – dodaje Pani Katarzyna z ''Pojezierza''.

- Barański robi takie imprezy dla lansowania samego siebie za pieniądze spółdzielców. Jacyś spółdzielcy to dla niego zwykły plebs i nie będzie z nimi nic świętował. Koleś wydaje setki tysięcy złotych na gazetki spółdzielcze i stronę internetową, ale do informowania o takich imprezach nie zamierza ich wykorzystywać. Impreza jest trzymana w tajemnicy. Mają na nią przyjść tylko wybrani notable przed którymi Barański będzie mógł pobrylować – czytamy na stronie założonej przez mieszkańców spółdzielni naszepojezierze.olsztyn.pl.

O całą sprawę chcieliśmy zapytać samego prezesa spółdzielni. Nie udało nam się jednak dodzwonić.

- Apelujemy o zbojkotowanie tej imprezy, w dowód solidaryzmu ze skromnie żyjącymi mieszkańcami SM Pojezierze, których pieniądze trwoni się na takie „dworskie uciechy”. Apelujemy do wszystkich mieszkańców SM Pojezierze o przybycie pod budynek Filharmonii i okazanie swojego niezadowolenia z takich praktyk – informują mieszkańcy ''Pojezierza''.

 

Źródło: naszepojezierze.pl/własne/internauta
Głosuj:
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia: 6 Ocena: 1


Grono GG sledzik wykop Facebook


 

Dodaj swoją opinię:

info
Aby umieścić w poście link napisz:
[url=http://adresstrony]Nazwa strony[/url] lub [url]http://adresstrony[/url]

Aby umieścić obrazek napisz:
[img]http://adresobrazka[/img]

spacer
Nick
Komentarz

Komentarze (7)


stary
505 dni temu
Czy to prawda, że ktoś taki chciał parę lat temu startować do sejmu..jeśli tak, to wyszło szydło z worka, skandal! Wszyscy daliby się nabrać..
Awatar
fuj
507 dni temu
Cała prawda - po prostu fuj. Śmierdzące ścierwa.
Awatar
chwalipięta
509 dni temu
http://www.smp.olsztyn.pl/content/druga-m%C5%82odo%C5%9B%C4%87-pojezierza
Awatar
Cienki Bolek
510 dni temu
Dopóki WALNE ZEBRANIA CZŁONKÓW będą odbywały się w grupach,na które nie będzie miała wstępu opozycja dalej będą takie rządy ,a szarzy członkowie mogą zarządowi naskoczyuć.Należy wynająć dużą salę załatwić bestię.Ale tego muszą domagać się wszyscy.
Awatar
głos autorytetu
510 dni temu
No tak, tak .... członkowie spółdzielni w czasie trwania dorocznych zebrań siedzą w domu i oglądają telewizje zamiast wybrać do rady nadzorczej osoby młode, wykształcone z uprawnieniami do zasiadania w radzie nadzorczej, a potem są tego skutki takie jak na załączonym obrazku .... Dopóki mentalność naszych sąsiadów w tej kwestii się nie zmieni, to prezes będzie praktycznie bezkarny .... jest to smutne ale prawdziwe, a grupa kilku zaangażowanych osób nie wygra, bowiem na zebraniach obowiązuje brutalna rzeczywistość - głosowanie większościowe za polityką w spółdzielni ....
Awatar
mieszkaniec
510 dni temu
Jak długo mieszkańcy będą siedzieli w domach przed telewizorami w czasie zebrań spółdzielczych, tak długo spółdzielnią będzie rządzić grupa ludzi z rady nadzorczej "przychylna" prezesowi i mająca swoje interesy w spółdzielni, a wśród mieszkańców jest wiele osób z odpowiednim wykształceniem i z uprawnieniami do zasiadania w radach nadzorczych - ale kto ich wybierze ? Pracownicy spółdzielni, ich rodziny i znajomi władz spółdzielni, którzy dominują na zebraniach ? Chyba jednak ludzie tak chcą, żeby tak właśnie było - po prostu są bogaci i nie interesuje ich co się dzieje z ich pieniędzmi, no bo jak to inaczej wytłumaczyć na zdrowy rozum ???
Awatar
jubel
511 dni temu
Cała prawda o Pojezierzu i jego Zarządzie.
Awatar

Wiadomości Wydarzenia Konkursy
akceptuje Regulamin serwisu olsztyn.com.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją