śro. 10/2°C
czw. 11/-3°C
pt. 16/3°C
so. 22/8°CEska Rock niedostępna w Olsztynie

ostatnia aktualizacja 2013-12-02 08:03:01, Iwona

Grupa Radiowa Time, wchodząca w skład grupy ZPR, właściciel stacji Eska Rock wycofał się z nadawania jej w 18 miastach Polski, w tym również w Olsztynie. Od dziś radio Eska Rock dostępne jest w sieci, a w Warszawie na częstotliwości 93,3 MHz. Na dotychczasowych częstotliwościach Radia Eska Rock zaczęto emitować muzykę disco.


Od dziś w Olsztynie na częstotliwości 94,7 FM nadawana jest nie muzyka rockowa, jak do tej pory, a disco. Radio Vox FM przejęło częstotliwości Eski Rock i zaczęło nadawać w 18 miastach, w tym w Olsztynie.

W Warszawie miejsce Vox FM zajęła Eska Rock i tylko w stolicy będzie ona dostępna w eterze.

- Będziecie nadal mogli jej słuchać w całym kraju za pośrednictwem Internetu, a w Warszawie także na częstotliwości 93,3 MHz. Będziemy intensywnie rozwijać i rozbudowywać internetowe oblicze EskiROCK, tak by było dla Was bardziej atrakcyjne. Nie zabieramy Wam ukochanego radia, nadal możecie w nim słuchać swojej muzyki i prezenterów. Mamy nadzieję, że pozostaniecie z Eską ROCK. Od 2 grudnia zapraszamy słuchaczy z całej Polski do Internetu – czytamy w komunikacie na stronie Eska Rock.

Jak tłumaczą przedstawiciele Eurozetu i grupy Radiowej Time - decyzja o zamianie częstotliwości Vox FM i Eski Rock podyktowana jest względami biznesowymi.

Tymi samymi względami podyktowane było zapewne zwolnienie Kuby Wojewódzkiego, prowadzącego poranny program ''Zwolnienie z WF-u''.

Źródło: press.pl/eskarock.pl
Głosuj:
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia: 0 Ocena: 0


Grono GG sledzik wykop Facebook


 

Dodaj swoją opinię:

info
Aby umieścić w poście link napisz:
[url=http://adresstrony]Nazwa strony[/url] lub [url]http://adresstrony[/url]

Aby umieścić obrazek napisz:
[img]http://adresobrazka[/img]

spacer
Nick
Komentarz

Komentarze (7)


dario19998
122 dni temu
powiem szczerze iż to radio co jest teraz jest gorzej powalone niż lato z radiem czysta masakra eskarock sie nie popisało
Awatar
patrick-o
125 dni temu
Zagotowało mnie, kiedy w chłodny poranek wsiadając do samochodu usłyszałem jakiś okropny kawałek z lat 90 zamiast Nirvany czy czegoś podobnego. Nie mam czasu na słuchanie Eski Rock w internecie bo dla mnie radio istnieje tylko w samochodzie. Tym samym odebraliście mi najlepszą Polską stajcę muzyczną. Okropnie mi przykro...
Awatar
słuchacz
133 dni temu
A to przepraszam, bo ja myślałem, że czytam artykuł nt. ESKI ROCK, a nie PLUSA. W tekście ani razu nie pada słowo PLUS. Z markami VOX i ESKA ROCK Eurozet nie ma nic wspólnego, ale Autorka tekstu może oczywiście dowolnie interpretować fakty. Baran.
Awatar
Z Eurozetu do słuchacza
134 dni temu
Sieć stacji Plus tworzy 20 rozgłośni katolickich. Osiem związanych jest kapitałowo z Grupą Radiową Time, a dwanaście - z grupą Ad.point, w 2007 roku przejętą przez holding Eurozet, właściciela Radia Zet. Tak na przyszłość:)
Awatar
do słuchacz ignorant
134 dni temu
Czy Ty się przez momement zastanawiasz zanim cokolwiek skrytykujesz? Radio Vox FM do 2010 roku było siecią dziewięciu stacji radiowych, jednak w wyniku połączenia jej z Radiem Plus (Eurozet) powstała sieć Plus, a Vox FM zachowało częstotliwość tylko w stolicy. Ot dlaczego baranie:P
Awatar
słuchacz
135 dni temu
A co mają z tym wspólnego przedstawiciele Eurozetu? Czy Wy w ogóle się zastanawiacie chociaż przez moment, zanim coś opublikujecie?
Awatar
SłuchaczEski
135 dni temu
Ja słucham radia zwykle w samochodzie, moje radio samochodowe nie ma połączenia do sieci i nie wyświetla postów z FB. Tym samy, dla mnie ESKA ROCK przestała istnieć. Płaczu nie będzie bo choć słuchałem głównie ich to na szczęście jest dużo innych ciekawych stacji, które podejmują mniej drastyczne decyzje biznesowe!
Awatar

Wiadomości Wydarzenia Konkursy
akceptuje Regulamin serwisu olsztyn.com.pl
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją