Rozkład jazdy autobusów MPK
Wybierz linię autobusową:
- 101
- 103
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 121
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 136
- 141
- 201
- 203
- 205
- 304
- 307
- N01
- N02
-
2024-07-06
dzisiaj - ...
-
2024-07-10
środa -
2024-07-11
czwartek -
2024-07-12
piątek -
2024-07-13
sobota -
2024-07-14
niedziela -
2024-07-15
poniedziałek -
2024-07-16
wtorek
Godziny odjazdów | |||||
---|---|---|---|---|---|
03:55 | 04:25 | 04:35 | 04:45 | 04:55 | 05:05 |
05:15 | 05:25 | 05:30 | 05:35 | 05:50 | 05:55 |
06:10 | 06:25 | 06:30 | 06:34 | 06:49 | 07:04 |
07:19 | 07:28 | 07:34 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
08:34 | 08:49 | 09:04 | 09:19 | 09:34 | 09:49 |
10:04 | 10:19 | 10:34 | 10:49 | 11:04 | 11:19 |
11:34 | 11:49 | 12:04 | 12:19 | 12:34 | 12:49 |
13:04 | 13:19 | 13:34 | 13:49 | 14:04 | 14:19 |
14:40 | 14:55 | 15:10 | 15:25 | 15:34 | 15:40 |
15:55 | 16:10 | 16:25 | 16:38 | 16:49 | 17:04 |
17:19 | 17:34 | 17:49 | 18:04 | 18:19 | 18:34 |
18:49 | 19:04 | 19:19 | 19:34 | 19:49 | 20:04 |
20:19 | 20:34 | 20:49 | 21:14 | 21:44 | 22:14 |
22:44 |
4
- Wybierz wariant trasy:
- Kierunek: Pieczewo
- Kierunek: Dworzec Główny
- Przystanki:
- 914 (01) - Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja)
- 915 (01) - Kętrzyńskiego (Kościuszki)
- 916 (01) - Filharmonia (Kościuszki)
- 939 (01) - Planetarium (Piłsudskiego)
- 940 (01) - Hala Urania (Piłsudskiego)
- 941 (01) - Stadion Stomil (Piłsudskiego)
- 942 (01) - Piłsudskiego (Wyszyńskiego)
- 943 (01) - Żołnierska (Wyszyńskiego)
- 944 (01) - Pstrowskiego (Wyszyńskiego)
- 945 (01) - Murzynowskiego (Krasickiego)
- 946 (01) - Wańkowicza (Krasickiego)
- 947 (01) - Carrefour (Krasickiego)
- 948 (01) - Boenigka (Krasickiego)
- 949 (01) - Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)
- 950 (01) - Gębika (Wilczyńskiego)
- 952 (02) - Pieczewo (Wilczyńskiego)