- Zanim rozpoczniemy testowanie platformy, zapraszamy do komentowania materiałów, które tam zamieściliśmy - zachęca Aneta Szpaderska, dyrektor Biura Komunikacji i Dialogu Obywatelskiego. Zależy nam na Państwa wsparciu i dostępności informacji, aby żaden mieszkaniec nie czuł się wykluczony z możliwości wniesienia wkładu do mających się odbyć dyskusji.
Projekt „W Dialogu” został przygotowany przez konsorcjum w składzie: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Związek Miast Polskich, Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych, Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania oraz Studio Promocji MIT. To zbiór narzędzi internetowych, które mają wspierać dobre planowanie i przejrzystość procesu konsultacji społecznych.
Aby efektywnie je wykorzystać potrzeba współpracy z mieszkańcami i dlatego już dziś zachęcamy Państwa do aktywnego uczestnictwa w projekcie.
Aby skomentować materiały, należy:
Zarejestrować się na platformie internetowej „W Dialogu”, testo.dialog.ii.pw.edu.pl/citizen,
Dołączyć do komentowania materiałów.
Aby dowiedzieć się, jak działa platforma można skorzystać z krótkich filmów instruktażowych. Linki do nich są dostępne po wejściu na panel mieszkańca. Pierwsza runda komentowania materiałów zakończy się 8 maja.
W przypadku pytań technicznych dotyczących platformy pytania można kierować do zespołu „W Dialogu” na adres email: [email protected].
Ostateczne terminy dyskusji zostaną podane po przygotowaniu ostatecznej wersji materiałów informacyjnych. Więcej o projekcie na www.wdialogu.uw.edu.pl
Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz