Rozkład jazdy autobusów MPK
Wybierz linię autobusową:
- 101
- 103
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 121
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 136
- 141
- 201
- 203
- 205
- 304
- 307
- N01
- N02
-
2024-07-06
dzisiaj - ...
-
2024-07-08
poniedziałek -
2024-07-09
wtorek -
2024-07-10
środa -
2024-07-11
czwartek -
2024-07-12
piątek -
2024-07-13
sobota -
2024-07-14
niedziela
Godziny odjazdów | |||||
---|---|---|---|---|---|
05:26 ZGO | 05:46 | 06:06 ZGO | 06:26 ZGO | 06:48 | 07:09 |
07:24 | 07:39 | 08:09 | 08:39 | 09:09 | 09:39 |
10:09 | 10:39 | 11:09 | 11:39 | 12:09 | 12:39 |
13:09 | 13:24 ZGO | 13:39 | 14:09 ZGO | 14:24 | 14:39 |
14:54 | 15:09 ZGO | 15:24 | 15:39 | 15:54 | 16:38 |
17:38 | 18:43 | 19:43 | 20:43 | 21:28 ZGO | 21:58 ZGO |
- Znaczenie skrótów:
- ZGO - kurs przedłużony, przystanek końcowy: Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi
128
- Wybierz wariant trasy:
- Kierunek: Cementowa
- Kierunek: Brzeziny
- Przystanki:
- 526 (02) - Brzeziny (Wawrzyczka)
- 131 (02) - Wawrzyczka (Wawrzyczka)
- 578 (04) - Pozorty (Tuwima)
- 546 (02) - Iwaszkiewicza-Szkoła (Iwaszkiewicza)
- 424 (02) - Gałczyńskiego (Iwaszkiewicza)
- 425 (02) - Obrońców Tobruku (Iwaszkiewicza)
- 1 (02) - Armii Krajowej (Warszawska)
- 2 (02) - Osiedle Podgrodzie (Warszawska)
- 31 (02) - Plac Roosevelta (Szrajbera)
- 248 (02) - Św. Wojciecha (Pieniężnego)
- 936 (02) - Centrum (Piłsudskiego)
- 939 (01) - Planetarium (Piłsudskiego)
- 940 (01) - Hala Urania (Piłsudskiego)
- 90 (01) - Dworcowa-Przychodnia (Dworcowa)
- 91 (01) - Kołobrzeska (Dworcowa)
- 73 (05) - Dworzec Główny (Dworcowa)
- 75 (01) - Makro (Lubelska)
- 76 (01) - Stalowa (Lubelska)
- 77 (01) - Centrum Szkoleń Branżowych (Lubelska)
- 78 (01) - Izba Administracji Skarbowej (Lubelska)
- 79 (01) - Budowlana (Lubelska)
- 80 (01) - Zakład Gazowniczy (Lubelska)
- 199 (01) - Cementowa (Cementowa)