Rozkład jazdy autobusów MPK
Wybierz linię autobusową:
- 101
- 103
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 121
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 136
- 141
- 201
- 203
- 205
- 304
- 307
- N01
- N02
-
2024-06-28
piątek -
2024-06-29
sobota -
2024-06-30
niedziela -
2024-07-01
poniedziałek -
2024-07-02
wtorek -
2024-07-03
środa -
2024-07-04
czwartek
UWAGA! Poniższy rozkład nie jest dedykowany dla dnia 2024-06-28, ale obowiązuje dla podobnego typu dni (np. inne dni wolne i robocze), jednak może nie uwzględniać niektórych przypadków, w tym m.in. świąt ruchomych,
niedziel handlowych itp.
Godziny odjazdów | |||||
---|---|---|---|---|---|
10:40 | 11:10 | 11:40 | 12:10 | 12:40 | 13:10 |
13:40 | 14:10 | 14:40 | 15:10 | 15:40 | 16:10 |
16:40 | 17:10 | 17:40 | 18:10 | 18:40 | 19:10 |
19:40 | 20:10 |
307
- Wybierz wariant trasy:
- Kierunek: Plaża Miejska
- Kierunek: Pieczewo
- Przystanki:
- 84 (04) - Plaża Miejska (Kapitańska)
- 86 (04) - Zatoka Miła (Miła)
- 125 (02) - Zatoka Miła (Sielska)
- 576 (02) - Plaża Miejska (Sielska)
- 126 (02) - Jagiellończyka (Armii Krajowej)
- 127 (02) - Saperska (Armii Krajowej)
- 137 (01) - Uniwersytet-Rektorat (Warszawska)
- 501 (05) - Uniwersytet-Prawocheńskiego (Tuwima)
- 584 (03) - Uniwersytet-Pływalnia (Tuwima)
- 581 (03) - Pozorty (Tuwima)
- 104 (05) - Galeria Warmińska (Sikorskiego)
- 905 (02) - Auchan (Sikorskiego)
- 374 (01) - Minakowskiego (Sikorskiego)
- 904 (02) - Andersa (Sikorskiego)
- 308 (02) - Jarocka (Wilczyńskiego)
- 309 (02) - Janowicza (Wilczyńskiego)
- 310 (02) - D.H. Śliwa (Wilczyńskiego)
- 949 (01) - Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)
- 950 (01) - Gębika (Wilczyńskiego)
- 353 (03) - Pieczewo (Wilczyńskiego)