Rozkład jazdy autobusów MPK
Wybierz linię autobusową:
- 101
- 103
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 121
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 136
- 141
- 201
- 203
- 205
- 304
- 307
- N01
- N02
-
2024-07-04
czwartek -
2024-07-05
piątek -
2024-07-06
dzisiaj -
2024-07-07
niedziela -
2024-07-08
poniedziałek -
2024-07-09
wtorek -
2024-07-10
środa
Godziny odjazdów | |||||
---|---|---|---|---|---|
10:34 | 11:04 | 11:34 | 12:04 | 12:34 | 13:04 |
13:34 | 14:04 | 14:34 | 15:04 | 15:34 | 16:04 |
16:34 | 17:04 | 17:34 | 18:04 | 18:34 | 19:04 |
19:34 | 20:04 |
307
- Wybierz wariant trasy:
- Kierunek: Plaża Miejska
- Kierunek: Pieczewo
- Przystanki:
- 84 (04) - Plaża Miejska (Kapitańska)
- 86 (04) - Zatoka Miła (Miła)
- 125 (02) - Zatoka Miła (Sielska)
- 576 (02) - Plaża Miejska (Sielska)
- 126 (02) - Jagiellończyka (Armii Krajowej)
- 127 (02) - Saperska (Armii Krajowej)
- 137 (01) - Uniwersytet-Rektorat (Warszawska)
- 501 (05) - Uniwersytet-Prawocheńskiego (Tuwima)
- 584 (03) - Uniwersytet-Pływalnia (Tuwima)
- 581 (03) - Pozorty (Tuwima)
- 104 (05) - Galeria Warmińska (Sikorskiego)
- 905 (02) - Auchan (Sikorskiego)
- 374 (01) - Minakowskiego (Sikorskiego)
- 904 (02) - Andersa (Sikorskiego)
- 308 (02) - Jarocka (Wilczyńskiego)
- 309 (02) - Janowicza (Wilczyńskiego)
- 310 (02) - D.H. Śliwa (Wilczyńskiego)
- 949 (01) - Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)
- 950 (01) - Gębika (Wilczyńskiego)
- 353 (03) - Pieczewo (Wilczyńskiego)