Rozkład jazdy autobusów MPK
Wybierz linię autobusową:
- 101
- 103
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 121
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 136
- 141
- 201
- 203
- 205
- 304
- 307
- N01
- N02
-
2024-07-05
piątek -
2024-07-06
dzisiaj -
2024-07-07
niedziela -
2024-07-08
poniedziałek -
2024-07-09
wtorek -
2024-07-10
środa -
2024-07-11
czwartek
Godziny odjazdów | |||||
---|---|---|---|---|---|
10:21 | 10:51 | 11:21 | 11:51 | 12:21 | 12:51 |
13:21 | 13:51 | 14:21 | 14:51 | 15:21 | 15:51 |
16:21 | 16:50 | 17:20 | 17:50 | 18:20 | 18:50 |
19:20 | 19:50 |
307
- Wybierz wariant trasy:
- Kierunek: Plaża Miejska
- Kierunek: Pieczewo
- Przystanki:
- 530 (04) - Pieczewo (Wilczyńskiego)
- 953 (02) - Gębika (Wilczyńskiego)
- 321 (03) - Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)
- 322 (01) - D.H. Śliwa (Wilczyńskiego)
- 323 (01) - Janowicza (Wilczyńskiego)
- 324 (01) - Jarocka (Wilczyńskiego)
- 13 (04) - Sikorskiego-Wilczyńskiego (Sikorskiego)
- 380 (04) - Andersa (Sikorskiego)
- 381 (02) - Minakowskiego (Sikorskiego)
- 82 (06) - Galeria Warmińska (Sikorskiego)
- 577 (09) - Galeria Warmińska (Tuwima)
- 578 (04) - Pozorty (Tuwima)
- 579 (04) - Uniwersytet-Pływalnia (Tuwima)
- 582 (04) - Uniwersytet-Prawocheńskiego (Warszawska)
- 583 (02) - Uniwersytet-Rektorat (Warszawska)
- 266 (01) - Saperska (Armii Krajowej)
- 267 (01) - Jagiellończyka (Armii Krajowej)
- 85 (03) - Plaża Miejska (Kapitańska)