Rozkład jazdy autobusów MPK
Wybierz linię autobusową:
- 101
- 103
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 121
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 136
- 141
- 201
- 203
- 205
- 304
- 307
- N01
- N02
-
2024-07-05
piątek -
2024-07-06
dzisiaj -
2024-07-07
niedziela -
2024-07-08
poniedziałek -
2024-07-09
wtorek -
2024-07-10
środa -
2024-07-11
czwartek
Godziny odjazdów | |||||
---|---|---|---|---|---|
03:57 | 04:27 | 04:37 | 04:47 | 04:57 | 05:07 |
05:17 | 05:27 | 05:32 | 05:37 | 05:52 | 05:57 |
06:12 | 06:27 | 06:33 | 06:37 | 06:52 | 07:07 |
07:22 | 07:31 | 07:37 | 07:52 | 08:07 | 08:22 |
08:37 | 08:52 | 09:07 | 09:22 | 09:37 | 09:52 |
10:07 | 10:22 | 10:37 | 10:52 | 11:07 | 11:22 |
11:37 | 11:52 | 12:07 | 12:22 | 12:37 | 12:52 |
13:07 | 13:22 | 13:37 | 13:52 | 14:07 | 14:22 |
14:43 | 14:58 | 15:13 | 15:28 | 15:37 | 15:43 |
15:58 | 16:13 | 16:28 | 16:41 | 16:52 | 17:07 |
17:22 | 17:37 | 17:52 | 18:07 | 18:22 | 18:37 |
18:52 | 19:07 | 19:22 | 19:37 | 19:52 | 20:07 |
20:22 | 20:37 | 20:52 | 21:16 | 21:46 | 22:16 |
22:46 |
4
- Wybierz wariant trasy:
- Kierunek: Pieczewo
- Kierunek: Dworzec Główny
- Przystanki:
- 914 (01) - Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja)
- 915 (01) - Kętrzyńskiego (Kościuszki)
- 916 (01) - Filharmonia (Kościuszki)
- 939 (01) - Planetarium (Piłsudskiego)
- 940 (01) - Hala Urania (Piłsudskiego)
- 941 (01) - Stadion Stomil (Piłsudskiego)
- 942 (01) - Piłsudskiego (Wyszyńskiego)
- 943 (01) - Żołnierska (Wyszyńskiego)
- 944 (01) - Pstrowskiego (Wyszyńskiego)
- 945 (01) - Murzynowskiego (Krasickiego)
- 946 (01) - Wańkowicza (Krasickiego)
- 947 (01) - Carrefour (Krasickiego)
- 948 (01) - Boenigka (Krasickiego)
- 949 (01) - Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)
- 950 (01) - Gębika (Wilczyńskiego)
- 952 (02) - Pieczewo (Wilczyńskiego)