Rozkład jazdy autobusów MPK
Wybierz linię autobusową:
- 101
- 103
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 121
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 136
- 141
- 201
- 203
- 205
- 304
- 307
- N01
- N02
- Z-1
- Z-2
-
2024-07-23
dzisiaj - ...
-
2024-08-02
piątek -
2024-08-03
sobota -
2024-08-04
niedziela -
2024-08-05
poniedziałek -
2024-08-06
wtorek -
2024-08-07
środa -
2024-08-08
czwartek
Godziny odjazdów | |||||
---|---|---|---|---|---|
04:07 | 04:37 | 04:47 | 04:57 | 05:07 | 05:17 |
05:27 | 05:37 | 05:42 | 05:47 | 06:02 | 06:07 |
06:22 | 06:37 | 06:43 | 06:47 | 07:02 | 07:17 |
07:32 | 07:41 | 07:47 | 08:02 | 08:17 | 08:32 |
08:47 | 09:02 | 09:17 | 09:32 | 09:47 | 10:02 |
10:17 | 10:32 | 10:47 | 11:02 | 11:17 | 11:32 |
11:47 | 12:02 | 12:17 | 12:32 | 12:47 | 13:02 |
13:17 | 13:32 | 13:47 | 14:02 | 14:17 | 14:32 |
14:53 | 15:08 | 15:23 | 15:38 | 15:47 | 15:53 |
16:08 | 16:23 | 16:38 | 16:51 | 17:02 | 17:17 |
17:32 | 17:47 | 18:02 | 18:17 | 18:32 | 18:47 |
19:02 | 19:17 | 19:32 | 19:47 | 20:02 | 20:17 |
20:32 | 20:47 | 21:02 | 21:26 | 21:56 | 22:26 |
22:56 |
4
- Wybierz wariant trasy:
- Kierunek: Pieczewo
- Kierunek: Dworzec Główny
- Przystanki:
- 914 (01) - Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja)
- 915 (01) - Kętrzyńskiego (Kościuszki)
- 916 (01) - Filharmonia (Kościuszki)
- 939 (01) - Planetarium (Piłsudskiego)
- 940 (01) - Hala Urania (Piłsudskiego)
- 941 (01) - Stadion Stomil (Piłsudskiego)
- 942 (01) - Piłsudskiego (Wyszyńskiego)
- 943 (01) - Żołnierska (Wyszyńskiego)
- 944 (01) - Pstrowskiego (Wyszyńskiego)
- 945 (01) - Murzynowskiego (Krasickiego)
- 946 (01) - Wańkowicza (Krasickiego)
- 947 (01) - Carrefour (Krasickiego)
- 948 (01) - Boenigka (Krasickiego)
- 949 (01) - Krasickiego-Wilczyńskiego (Wilczyńskiego)
- 950 (01) - Gębika (Wilczyńskiego)
- 952 (02) - Pieczewo (Wilczyńskiego)