Rozkład jazdy autobusów MPK
Wybierz linię autobusową:
- 101
- 103
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 121
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 136
- 141
- 201
- 203
- 205
- 304
- 307
- N01
- N02
-
2024-07-04
czwartek -
2024-07-05
piątek -
2024-07-06
dzisiaj -
2024-07-07
niedziela -
2024-07-08
poniedziałek -
2024-07-09
wtorek -
2024-07-10
środa
Godziny odjazdów | |||||
---|---|---|---|---|---|
04:46 | 05:16 | 05:36 | 05:56 | 06:16 | 06:36 |
06:49 | 06:53 | 07:08 | 07:12 | 07:23 | 07:38 |
07:53 | 08:08 | 08:23 | 08:38 | 08:53 | 09:08 |
09:23 | 09:38 | 09:53 | 10:08 | 10:23 | 10:38 |
10:53 | 11:08 | 11:23 | 11:38 | 11:53 | 12:08 |
12:23 | 12:38 | 12:53 | 13:08 | 13:23 | 13:38 |
13:53 | 14:08 | 14:23 | 14:44 | 14:59 | 15:14 |
15:23 | 15:29 | 15:44 | 15:59 | 16:14 | 16:29 |
16:39 | 16:53 | 17:08 | 17:23 | 17:38 | 17:53 |
18:08 | 18:23 | 18:38 | 18:53 | 19:08 | 19:23 |
19:38 | 19:53 | 20:08 | 20:23 | 20:38 | 20:53 |
21:00 | 21:08 | 21:20 | 21:28 | 21:38 | 21:58 |
22:28 | 22:58 | 23:08 | 23:18 | 23:28 | 23:38 |
23:48 |
4
- Wybierz wariant trasy:
- Kierunek: Pieczewo
- Kierunek: Dworzec Główny
- Przystanki:
- 952 (02) - Pieczewo (Wilczyńskiego)
- 953 (02) - Gębika (Wilczyńskiego)
- 954 (02) - Krasickiego-Wilczyńskiego (Krasickiego)
- 955 (02) - Boenigka (Krasickiego)
- 956 (02) - Carrefour (Krasickiego)
- 957 (02) - Wańkowicza (Krasickiego)
- 958 (02) - Murzynowskiego (Krasickiego)
- 959 (02) - Pstrowskiego (Wyszyńskiego)
- 960 (02) - Żołnierska (Wyszyńskiego)
- 961 (02) - Piłsudskiego (Wyszyńskiego)
- 962 (02) - Stadion Stomil (Piłsudskiego)
- 963 (02) - Hala Urania (Piłsudskiego)
- 964 (02) - Planetarium (Piłsudskiego)
- 911 (02) - Filharmonia (Kościuszki)
- 912 (02) - Kętrzyńskiego (Kościuszki)
- 913 (02) - Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja)