Rozkład jazdy autobusów MPK
Wybierz linię autobusową:
- 101
- 103
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 121
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 136
- 141
- 201
- 203
- 205
- 304
- 307
- N01
- N02
-
2024-07-04
czwartek -
2024-07-05
piątek -
2024-07-06
dzisiaj -
2024-07-07
niedziela -
2024-07-08
poniedziałek -
2024-07-09
wtorek -
2024-07-10
środa
Godziny odjazdów | |||||
---|---|---|---|---|---|
04:40 | 05:10 | 05:30 | 05:50 | 06:10 | 06:30 |
06:43 | 06:47 | 07:02 | 07:06 | 07:17 | 07:32 |
07:47 | 08:02 | 08:17 | 08:32 | 08:47 | 09:02 |
09:17 | 09:32 | 09:47 | 10:02 | 10:17 | 10:32 |
10:47 | 11:02 | 11:17 | 11:32 | 11:47 | 12:02 |
12:17 | 12:32 | 12:47 | 13:02 | 13:17 | 13:32 |
13:47 | 14:02 | 14:17 | 14:38 | 14:53 | 15:08 |
15:17 | 15:23 | 15:38 | 15:53 | 16:08 | 16:23 |
16:33 | 16:47 | 17:02 | 17:17 | 17:32 | 17:47 |
18:02 | 18:17 | 18:32 | 18:47 | 19:02 | 19:17 |
19:32 | 19:47 | 20:02 | 20:17 | 20:32 | 20:47 |
20:54 | 21:02 | 21:14 | 21:22 | 21:32 | 21:52 |
22:22 | 22:52 | 23:02 | 23:12 | 23:22 | 23:32 |
23:42 |
4
- Wybierz wariant trasy:
- Kierunek: Pieczewo
- Kierunek: Dworzec Główny
- Przystanki:
- 952 (02) - Pieczewo (Wilczyńskiego)
- 953 (02) - Gębika (Wilczyńskiego)
- 954 (02) - Krasickiego-Wilczyńskiego (Krasickiego)
- 955 (02) - Boenigka (Krasickiego)
- 956 (02) - Carrefour (Krasickiego)
- 957 (02) - Wańkowicza (Krasickiego)
- 958 (02) - Murzynowskiego (Krasickiego)
- 959 (02) - Pstrowskiego (Wyszyńskiego)
- 960 (02) - Żołnierska (Wyszyńskiego)
- 961 (02) - Piłsudskiego (Wyszyńskiego)
- 962 (02) - Stadion Stomil (Piłsudskiego)
- 963 (02) - Hala Urania (Piłsudskiego)
- 964 (02) - Planetarium (Piłsudskiego)
- 911 (02) - Filharmonia (Kościuszki)
- 912 (02) - Kętrzyńskiego (Kościuszki)
- 913 (02) - Dworzec Główny (pl. Konstytucji 3 Maja)